Kiedy dostaniemy Battlefield 4: Zęby Smoka? Już wiadomo

Firma Electronic Arts zdradziła datę premiery przedostatniego dodatku do Battlefield 4.

Zęby Smoka (Dragon’s Teeth) zostaną udostępnione posiadaczom kont Premium już 15 lipca. Pozostali gracze muszą poczekać na dodatek dwa tygodnie dłużej, czyli do 29 lipca. Platformy docelowe to PC oraz konsole: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PS4.


Akcja Battlefield 4: Dragon’s Teeth przeniesie nas na zatłoczone uliczki miast regionu Azji i Pacyfiku. Przede wszystkim dostaniemy cztery nowe mapy do trybu wieloosobowego (Park Lumphini, Targ Pereł, Propaganda oraz Zatopiony Smok).

Tak nowe lokacje zachwala producent: Zdemoluj pływającą restaurację lub osusz jezioro na mapie Zatopiony Smok, umożliwiając przeprowadzenie natarcia pojazdom bojowym. Walcz o życie wśród pomników despotów na zdominowanej przez szary beton mapie Propaganda. Zmagaj się z wrogiem na gwarnych uliczkach i na dachach Targu Pereł. Wskocz na skuter wodny i pędź kanałami, aby zyskać przewagę podczas intensywnych starć piechoty w Parku Lumphini.

Zęby Smoka to również 5 broni niedostępnych dotąd w Battlefield 4, nowy gadżet (kuloodporna tarcza balistyczna), pojazd lądowy R.A.W.R. oraz dziesięć zadań. Na dokładkę otrzymamy tryb Sprzężenie. Zabawa polega na przejmowaniu sąsiadujących ze sobą posterunków, które w ten sposób łączą się w dużą sieć.

Battlefield 4: Dragon’s Teeth – nowe bronie i gadżety w akcji

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet