Karnet Bojowy Call of Duty: Modern Warfare. Część za darmo, reszta za kasę

Karnet Bojowy Call of Duty: Modern Warfare. Część za darmo, reszta za kasę
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Wczoraj wystartował 1 sezon w Call of Duty: Modern Warfare, a wraz z nim pojawił się Karnet Bojowy. Oferuje on 100 poziomów, lecz za darmo odblokujemy jedynie małą część całości.

Battle Pass do Call of Duty: Modern Warfare jest dostępny na PC, PS4 i Xbox One, oferując dodatkową zawartość w ramach 1 sezonu gry. Do odblokowania 100 poziomów, lecz tylko część za free.

Battle Pass o Call of Duty: Modern Warfare

W ramach Karnetu Bojowego mamy 100 poziomów, lecz jak wytłumaczono na poniższym zwiastunie, za darmo dotrzemy jedynie do 23 poziomu – wystarczy grać, by wspinać się po drabince Battle Pass’a do tego miejsca. Kto będzie chciał wskoczyć wyżej, musi już zapłacić, kupując za prawdziwą kasę punkty Call of Duty. Pełny Karnet odblokujemy wydając 1000 punktów, czyli około 40 zł (lecz dostajemy zwrot 1300 punktów do wykorzystania w grze), choć istnieje również możliwość odblokowania jednego kolejnego poziomu za kilka złotówek.

Kto odblokuje przepustkę, dostanie od razu nowego operatora. Mara, bo o niej mowa, pochodzi z Wenezueli i została zwerbowana przez CIA w wieku 15 lat. Dziewczyna dostarczyła informacje umożliwiające przeprowadzenie operacji specjalnych przeciwko terrorystom.

Dalsze poziomy Karnetu pozwolą nam zdobyć legendarne, epickie i rzadkie schematy broni, skiny postaci, zegarki, żetony PD i nie tylko. Łącznie czeka na nas ponad 80 dodatkowych przedmiotów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie