Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Już wiemy, co Blizzard pokaże na Blizzconie w związku z Diablo

Producent odkrywa karty.

Tegoroczny BlizzCon będzie jedenastym z kolei. Impreza będzie miała miejsce w Anaheim Convention Center w Anaheim (Kalifornia) w piątek 3 listopada oraz sobotę 4 listopada 2017. Gracze mogą uczestniczyć w imprezie na dwa sposoby: wybierając się do Kalifornii lub kupując wirtualny bilet i oglądając w zaciszu własnego domu za pośrednictwem streamingu.

Okazuje się, że w trakcie wydarzenia, będzie też trochę artrakcji dla fanów Diablo III:

Z przodu głównej hali wystawowej przygotowujemy strefę demonstracyjną! Wpadnijcie do nas i weźcie udział w ekskluzywnej prezentacji Diablo III! Coś dziwnego dzieje się za bramami Nowego Tristram… Wybierzcie swojego ulubionego bohatera nefalemów i przekonajcie się, co oferuje nasza unikatowa, jednorazowa przygoda – informuje Blizzard.

Kupując wirtualny bilet zyskacie miejsce w pierwszym rzędzie podczas prezentacji materiałów do Diablo, wliczając w to dwa panele poświęcone Diablo, które będą transmitowane na żywo! Wszyscy widzowie zyskają również dostęp do kilku unikatowych filmików poprzedzających BlizzCon, wliczając w to Podsumowanie roku 2017 i materiały związane z przygotowaniem cosplayu nekromanty. W tym roku wszystkie panele zostaną opatrzone angielskimi, francuskimi, niemieckimi i rosyjskimi napisami wkrótce po ich zakończeniu, aby ułatwić graczom dostęp. W tym roku przyjrzymy się szczegółowo efektom wizualnym nekromantów! Dołączcie do nas podczas transmisji na żywo ze sceny heroicznej w piątek, 3 listopada o godz. 22:45 czasu polskiego, kiedy to nasi twórcy opowiedzą o mrocznej sztuce efektów wizualnych, dzięki którym powołano do nie-życia nekromantów, ich władzy nad śmiercią oraz klątwami, a także zaprezentują zastosowane techniki – czytamy na stronie producenta.

To jak kupujecie wirtualny bilet? A może wybieracie się do Kalifornii?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się