Już wiadomo, kiedy BioWare zapowie całkiem nową grę

Już wiadomo, kiedy BioWare zapowie całkiem nową grę
Newsy PC PS4 XOne

Nie tylko samym Mass Effect Andromeda producent żyje.

Jak podaje serwis Gamepur, BioWare ma ujawnić nową markę zaraz po premierze Mass Effect Andromeda. Wiemy już od dawna, że twórcy pracują nad taką produkcją od 2012 roku, ale do tej pory nie wyjawili, co to ma być za gra. Skoro mowa jest o nowym IP, nie spodziewamy się więc kontynuacji żadnej z popularnej gry RPG tego studia.

Mass Effect Andromeda ma się ukazać wiosną przyszłego roku, więc jak nie będzie opóźnień, to gra powinna ukazać się w sklepach do końca kwietnia. Idąc dalej tym tropem, jeśli doniesienia Gamepur się sprawdzą, zdaje się że idealnym momentem na pokazanie nowego IP po premierze Andromedy będą targi E3 2017. Sądzicie, że właśnie wtedy BioWare pokaże nową grę? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem co o tym sądzicie i przede wszystkim, jaka Waszym zdaniem będzie to gra.

Mass Effect Andromeda – tylko kilka ras obcych wróci z oryginalnej gry

Bioware ostatecznie potwierdza, że w Mass Effect Andromeda nie będzie tych samych ras obcych co w poprzedniej trylogii. Kilka się powtórzy, ale reszta to zupełna nowość. W tym temacie wypowiedział się ostatnio dyrektor kreatywny w Bioware – Mac Walters dla serwisu Gamepur.com.

Szczególnie nas to nie dziwi, bowiem od początku Bioware zapowiadało, że Mass Effect Andromeda będzie całkiem nową grą, niekoniecznie powiązaną fabularnie z poprzednimi odsłonami. Zarówno nowi jak i starzy gracze znajdą w niej coś dla siebie. Akcja gry będzie się rozgrywać 600 lat po wydarzeniach z trzeciej odsłony, więc w cywilizacjach pokazanych w najnowszej grze, zaszły pewnie istotne zmiany. Jakie? O tym przekonamy się w przyszłym roku.

Mass Effect: Andromeda na efektownym zwiastunie

Tego materiału fani serii Mass Effect nie mogą przegapić. Otóż dziś z okazji obchodów N7 Day, czyli święta serii, w sieci wylądował nowy filmik prezentujący Andromedę w akcji. Mamy na nim nie tylko liczne elementy fabularne, ale także trochę rozgrywki i to bardzo efektownej!

Są wielkie stwory, klimatyczne lokacje i trochę przeciwników. Wygląda na to, że produkcja powinna trzymać poziom poprzednich części.

Jak będzie ostatecznie? Przekonamy się niestety dopiero w przyszłym roku, a kolejny materiał z Mass Effect: Andromeda zobaczymy 1 grudnia. Czekamy!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie