Jotun za darmo do pobrania, za tydzień kolejna retro perełka

Jotun za darmo do pobrania, za tydzień kolejna retro perełka
Gry za darmo Newsy PC

Kto chce dostać za darmo Jotun: Valhalla Edition, niech wskakuje do Epic Games Store.

Posiadacze komputerów PC mogą już pobierać z Epic Games Store grę Jotun w wersji Valhalla Edition. Oczywiście, zupełnie za darmo. Tytuł możemy dodawać do naszej biblioteki aż do 12 grudnia. Kto zdąży, zatrzymuje grę na zawsze.

To gra akcji z ręcznie rysowaną grafiką, osadzona w mitologii nordyckiej. Podczas gry w Jotun wcielasz się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Nie zginęła ona chwalebną śmiercią i teraz musi udowodnić bogom, że jest warta Valhalli.

The Escapists za darmo od 12 do 19 grudnia

Możemy się jednocześnie szykować na ogrywanie kolejnej bardzo dobrej gry retro. The Escapists – bo o niej mowa – to produkcja od studia Mouldy Toof, która w wersji PC może pochwalić się średnią ocen na poziomie 75/100 (według Metacritic).

Gra The Escapists to wyjątkowy sandbox rozgrywający się na terenie wiezienia i dający możliwość tworzenia oraz łączenia mnóstwa przedmiotów, które pomogą Ci w śmiałej ucieczce na wolność. Żyjąc w więzieniu nie raz przyjdzie Ci złamać surowe zasady, więc miej się na baczności. Strażnicy są gotowi powstrzymać wszelkie próby ucieczki, a więc staraj się nie wzbudzać podejrzeń: stawiaj się na sprawdzanie listy obecności, pracuj sumiennie i dobrze ukrywaj skradzione przedmioty.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie