Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Jotun za darmo do pobrania, za tydzień kolejna retro perełka

Kto chce dostać za darmo Jotun: Valhalla Edition, niech wskakuje do Epic Games Store.

Posiadacze komputerów PC mogą już pobierać z Epic Games Store grę Jotun w wersji Valhalla Edition. Oczywiście, zupełnie za darmo. Tytuł możemy dodawać do naszej biblioteki aż do 12 grudnia. Kto zdąży, zatrzymuje grę na zawsze.

To gra akcji z ręcznie rysowaną grafiką, osadzona w mitologii nordyckiej. Podczas gry w Jotun wcielasz się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Nie zginęła ona chwalebną śmiercią i teraz musi udowodnić bogom, że jest warta Valhalli.

The Escapists za darmo od 12 do 19 grudnia

Możemy się jednocześnie szykować na ogrywanie kolejnej bardzo dobrej gry retro. The Escapists – bo o niej mowa – to produkcja od studia Mouldy Toof, która w wersji PC może pochwalić się średnią ocen na poziomie 75/100 (według Metacritic).

Gra The Escapists to wyjątkowy sandbox rozgrywający się na terenie wiezienia i dający możliwość tworzenia oraz łączenia mnóstwa przedmiotów, które pomogą Ci w śmiałej ucieczce na wolność. Żyjąc w więzieniu nie raz przyjdzie Ci złamać surowe zasady, więc miej się na baczności. Strażnicy są gotowi powstrzymać wszelkie próby ucieczki, a więc staraj się nie wzbudzać podejrzeń: stawiaj się na sprawdzanie listy obecności, pracuj sumiennie i dobrze ukrywaj skradzione przedmioty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się