Jest petycja graczy w sprawie DriveClub. Chcą zwrotu pieniędzy za grę

Zdaje się, że cierpliwość posiadaczy DriveClub została wyczerpana.

Na stronie internetowej Change.org pojawiła się petycja, w której gracze domagają się od Sony zwrotu pełnych kosztów związanych z zakupem gry DriveClub. Według nich, produkcja nie jest tym produktem, który reklamował producent. Wszystko przez problemy z serwerami z którymi od ponad dwóch tygodni, czyli momentu premiery gry, boryka się Evolution Studios. Poniżej znajdziecie treść petycji.

Głównym założeniem gry i punktem sprzedaży było zabawa razem w klubie, coś czego przez ostatnie dwa tygodnie po wydaniu gry nie możemy robić. To tytuł, który ma nas bawić w sieci, pojawiły się cztery aktualizacje i nadal nie widać żadnej realnej poprawy. Byliśmy cierpliwi, ale gra nie dostarczam nam żadnej z obietnic. Dotyczy to nie tylko fałszywych reklam, brakuje również niektórych funkcji.


To jest po prostu nie do przyjęcia, chcemy zwrotu pieniędzy.

Jak na razie ze strony Sony nie pojawiły się żadna odpowiedź na petycję. Z kolei samo Evolution Studios kilka godzin temu w tradycyjny dla siebie sposób, skontaktowało się z graczami za pomocą Facebooka. Tam niestety po raz kolejny nie dowiedzieliśmy się konkretów. Wiemy tylko tyle, że studio cały czas pracuje, aktualizuje serwery i że musi to trochę potrwać. Evolution Studios nie wspomina też nic na temat wersji DriveClub dla posiadaczy PlayStation Plus.

Na oficjalnym fanpage’u na Facebooku DriveClub nie brakuje krytyki sfrustrowanych graczy. Pod każdym postem od studia producenckiego lądują setki komentarzy. Powstał nawet antyfanpage gry o nazwie FailClub.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

29 Shares
Share29
+1
Tweet