Jesienna wyprzedaż gier na PS5 i PS4. Blisko 2000 gier w promocji

ps-store gry promocja ps5 ps4
Newsy PS4 PS5

Sony zaprasza na kolejną wielką wyprzedaż gier w PS Store. To niemal 2 tys. tytułów na PS5 i PS4 taniej, ale zanim polecisz na zakupy, zobacz jak oszczędzić dodatkowe kilka/kilkanaście procent.

W PlayStation Store pojawiły się nowe promocje na gry dedykowane PS5 i PlayStation 4. Warto wspomnieć, że podczas akcji nazwanej “Jesienne Oszczędności 2023” kupimy taniej nie tylko gry, lecz również sporo dodatków. I warto dodać, że możesz doładować portfel tanimi kartami, by zaoszczędzić dodatkowo sporo pieniędzy.

Promocja na doładowania portfela w PS Store

Po kupnie taniego doładowania, otrzymany na maila kod realizujemy w PS Store, tym samym zasilając portfel np. kwotą 100 zł, za co zapłacisz 83 zł z groszami.

Promocja na gry PS5 i PS4 w PS Store. Co wybrać z “Jesiennych Oszczędności 2023”?

Wśród przecenionych gier znajdziemy mnóstwo znanych i lubianych gier na konsole PlayStation. Wszystkie gry z promocji możecie przejrzeć bezpośrednio w PS Store. Wystarczy wejść w ten link. Poniżej wybraliśmy dla Was kilkanaście wartych uwagi tytułów:

Dajcie znać, czy wybraliście coś z wybranych promocji. A może znaleźliście inne gry warte uwagi?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie