Jak nowy patch upiększył Wiedźmina 3? Porównanie wersji 1.02 vs 1.03

Posiadacze pecetów otrzymali już patch 1.03, który naprawdę wpłynął na jakość grafiki. Ciekawe, czy łatka w wersji konsolowej również poprawi coś w tym względzie.

Patch 1.03 jest dostępny obecnie dla graczy, którzy posiadają Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji na komputery PC. Aktualizacja ma być receptą na usprawnienie stabilności rozgrywki oraz poprawę wydajności. Pełną listę zmian publikowaliśmy w tym newsie.


Wśród licznych poprawek patch 1.03 umożliwił nam podniesienie wartości filtrowania anizotropowego do x16 na poziomie Ultra. Co to zmieniło w praktyce? Postanowił to sprawdzić serwis DualShockers.

Poniżej możecie zobaczyć kilka par screenów, które porównują Wiedźmina 3 w wersji 1.02 z wersją 1.03. Wszystkie zrzuty ekranu zostały wykonane w jakości Ultra, a obrazki 1.03 zrobiono oczywiście przy nowych, najwyższych ustawieniach x16.

Różnica od razu jest widoczna, zwłaszcza w strukturze samych tekstur (radzimy otwierać screeny w pełnej rozdzielczości). Studio CD Projekt RED zapowiedziało już, że wkrótce światło dzienne ujrzy patch do konsolowych wersji Wiedźmina 3. Ciekawe, czy również na PS4 i Xboksie One zobaczymy jakieś zmiany w grafice.

Porównanie – patch 1.02 vs patch 1.03

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

101 Shares
Share101
+1
Tweet