Istnieje szansa wydania Deus Ex: The Fall na PC

Na serwerach Steam odnaleziono grafiki z gry, które sugerują, że w tytuł zagramy na komputerach.

Dotychczas produkcja studia Eidos Montreal ukazała się jedynie na urządzeniach mobilnych z systemem IOS i Android. Wydawca Square Enix nie sugerował w żaden sposób, że tytuł może zostać wydany na platformach stacjonarnych. Najnowsze odkrycie rzuca jednak nowe światło na cała sprawę i być może niedługo poznamy oficjalny komunikat studia, odnoszący się do planów wydania Deus Ex: The Fall na PC.

W omawianej grze wcielamy się Bena Saxona, będącego eks-najemnikiem angielskich sił specjalnych SAS. Poznajemy go w sytuacji, gdy jego stosunki z tzw. Tytanami nie układają się dobrze. Stał się dla nich celem numer jeden. Bohater jest więc zmuszony do rozwikłania intrygi, by zrozumieć dlaczego znalazł się w tak niekomfortowym położeniu. Recenzenci chwalili FPS’a osadzonego w cyberpunkowych realiach za skomplikowaną fabułę, trudne wybory moralne oraz duże możliwości rozwijania postaci.


Jeśli byliście fanami Deus Ex: Bunt ludzkości, trzymajcie kciuki za konwersję gry na komputery:

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet