IS Defense od twórców Hatred również stawia na kontrowersje

Gliwickie studio przedstawia strzelaninę, która ma wskrzesić jedną z jej odmian.

I niestety nie będzie to bieganie z karabinem po froncie, lecz siedzenie w jednym miejscu i naparzanie do wszystkiego co się rusza. IS Defense jest bowiem tzw. strzelaniną na szynach, czyli celowniczkiem, gdzie ekran wędruje przez kolejne lokacje, a my prujemy ołowiem do przeciwników. No, dawniej takie gry miały spore wzięcie, lecz czy teraz jest na nie miejsce? Jeśli sądzicie, że tak, możecie wesprzeć IS Defense swoim głosem na Steam Greenlight.


Gdzie wspomniany wątek szokujący i kontrowersyjny? Co prawda nie jest on tak duży jak przy Hatred, lecz niektórych może nieco poruszyć. Tytuł pozwoli nam wcielić się w żołnierza NATO, likwidującego Islamistów. Akcja IS Defense rozegra się w 2020 roku, gdzie tzw. Państwo Islamskie urosło w siłę i jest w trakcie krucjaty na Europę.

Tylko karabin oraz granaty naszego dzielnego macho mogą powstrzymać terrorystów, za których odstrzeliwanie dostajemy punkty, pozwalające wzmocnić siłę ognia oraz odblokować kolejne ulepszenia sprzętu.

Jak by nie gadać – temat na czasie. IS Defense powinno zadebiutować na PC w drugim kwartale tego roku. Już teraz można składać pre-order, płacąc wymowne 6,66 euro.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Daro.

    I gdzie tu ta kontrowersja?

19 Shares
Share19
+1
Tweet