GTA-San-Andreas

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Iron Man w GTA: San Andreas na wypasie. Wideo i link do pobrania

Są tu fani Iron Mana, którzy wciąż lubią posiedzieć przy niezapomnianym GTA: San Andreas?

W sieci pojawił się świetny mod do GTA: San Andreas, który powinien zainteresować miłośników Iron Mana. Modyfikacja to nie tylko prosta podmiana strojów naszego bohatera, lecz również nowe lokacje, a nawet przeciwnicy z uniwersum Marvela!

GTA: San Andreas czekało na takiego superbohatera

Modyfikacja została stworzona przez „maxirp” i jest naprawdę niesamowita. Wprowadza do GTA: San Andreas np. rezydencję Tony’ego Starka, która jest pełna zbroi Iron Mana. Oprócz tego wejdziemy do wieży Avengers, która również obfituje w zbroje Iron Mana. To jednak nie wszystko, ponieważ mod dodaje jaskinię, w której więziono Tony’ego Starka, ze zbroją Mark 1.

Mod zawiera ponadto specjalne animowane menu i wiele innych skórek. A na deser nowi przeciwnicy Ultron, którzy pojawiają się w departamencie policji LS, gdy gracz zdobędzie 4 gwiazdki poszukiwania. Ci latający wrogowie zaczną nas atakować, gdy tylko wejdziemy w pole ich widzenia.

Chętni pobiorą opisywaną modyfikację z tego miejsca, a poniżej prezentacja wideo:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się