Najtańszy iPhone SE 3 już w polskich sklepach i u operatorów. Sprawdzamy oferty

apple iphone se 3 (1)
Technologie

Niedawno zapowiedziany iPhone SE 3 już dostępny jest w Polsce. Jak wygląda kwestia ceny premierowego, najtańszego aktualnie modelu?

Nowy iPhone SE 3. generacji od samego początku zapowiadał się na murowany hicior. No bo to w końcu Apple, które swoich wielbicieli ma praktycznie na całym świecie, choć ceny potrafią odstraszyć nawet ich. Dlatego właśnie nowy model może ostatecznie się wielkim bestsellerem sprzedaży.

W polskich sklepach ceny są wyrównane z tym, co docelowo każe sobie płacić samo Apple. Najnowszy model w oficjalnej dystrybucji kosztuje 2 299 zł za wersję 64 GB, 2 549 zł (128 GB) oraz 3 049 zł (256 GB). Podobne ceny znajdziemy w sklepach pokroju RTV Euro AGD czy Media Expert. W MM możemy zdecydować się na zakup na raty. W takim wypadku trzeba przygotować się na koszt 231,99 zł rozłożonych na 11 rat.

Jak to wygląda u operatorów? Sprawdziliśmy ceny w przypadku najtańszych abonamentów z 5G (obsługiwanym przez nowego iPhone’a) i wersji 64 GB sprzętu od „jabłka”.

T-Mobile oferuje obecnie najtańszą opcję nabycia samego urządzenia. Operator sugeruje opłaty w wysokości 90 zł rozłożone na 24 raty. Do tego trzeba doliczyć 55 zł/miesiąc z uwzględnionymi rabatami. Łącznie miesięcznie wychodzi jednak 145 zł. Do tego opłata na start w wysokości 39 zł.

W przypadku Orange oferowana jest opcja z płatnością 93 zł za miesiąc przez dwa lata. Za samo urządzenie wyjdzie więc 2232 zł, czyli nieco mniej, niż w sklepach. Tutaj, co ciekawe, nie musimy dodatkowo płacić „na start”.

Play przedstawia ofertę „Abonament SOLO L 5G na 24 miesiące”. Jednorazowo za urządzenie możemy zapłacić od 1 zł, ale można dostosować sobie kwotę wedle uznania. Wtedy miesięczna opłata się obinża – w przypadku telefonu za złotówkę mówimy o cenie 170 zł za miesiąc.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie