Infinity Ward opowiada o narracji w Call of Duty: Infinite Warfare

Ciekawy materiał dla osób, które czekają na nadchodzącą odsłonę CoD.

Podczas imprezy Comic Con w San Diego przeprowadzono specjalny panel dyskusyjny z twórcami Call of Duty: Infinite Warfare, którzy w ciągu kilkudziesięciu minut dzielą się naprawdę ciekawymi informacjami dotyczącymi m.in. kampanii fabularnej gry oraz jej głównego bohatera, kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operations. Posłuchamy również o ujawnionych na ostatnim gameplayu robotach, zobaczymy kilka ujęć z rozgrywki oraz usłyszymy, co też będzie dodawane jako bonus do zamówień przedpremierowych Call of Duty: Infinite Warfare.


Materiał jest dosyć długi, zatem radzimy zrobić kawkę, wygodnie usiąść i chłonąć wiedzę na temat nowego CoD. Warto przypomnieć, że tytuł pojawi się w sprzedaży 4 listopada tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach obecnej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xbox One.

Call of Duty: Infinite Warfare – bonus do zamówień przedpremierowych

Podczas panelu poświęconego Call of Duty: Infinite Warfare na San Diego Comic-Con, firma Activision i studio Infinity Ward zapowiedziały, że Terminal powraca!

Ulubiona multiplayerowa mapa fanów Call of Duty: Modern Warfare 2 została przeniesiona do nowej lokacji w Call of Duty: Infinite Warfare. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży którąkolwiek z edycji specjalnych najnowszej części serii Call of Duty, otrzymają dodatkowo mapę Terminal. Akcja mapy przenosi się teraz do księżycowej bazy, dostosowując się jednak do nowych mechanizmów rozgrywki oraz poprawionej oprawy graficznej i zachowując przy tym wszystko to, za co pokochali ją fani. Załączona grafika koncepcyjna pozwala na wstępne zapoznanie się z odświeżoną mapą, lecz pamiętajcie, że nie prezentuje ona ostatecznego wyglądu odświeżanej miejscówki:

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare – z tego statku wyruszymy w kosmos

Naszą bazą wypadową w kosmosie będzie ogromny statek wojenny Retribution. To z niego będziemy wylatywać na kolejne misje i wracać na jego pokład po udanym wykonaniu zadania. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda pokład tego giganta, wystarczy odpalić poniższy filmik:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

21 Shares
Share21
+1
Tweet