Immortals: Fenyx Rising ma dostać zaskakujący spin-off. Grałbym!

Gra za darmo od Ubisoftu przez tydzień. Korzystajcie z wersji PS5 i XSX
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeśli podobało Wam się Immortals: Fenyx Rising, macie spory powód do radości. Ubisoft ma szykować spin-off z bardzo ciekawym i oryginalnym umiejscowieniem akcji.

Dziennikarz Jeff Grubb twierdzi, że spin-off Fenyx Rising jest tworzony przez Ubisoft Quebec i znajduje się w preprodukcji. Informator spekuluje, że gra nosząca nazwę tymczasową Oxygen mogłaby trafić na rynek w 2025 roku, ale oczywiście nie jest to nic pewnego.

Spin-off udanej gry Ubisoftu ma wyróżniać się settingiem. Gra ma mocno nawiązywać do kultury polinezyjskiej, a konkretnie hawajskiej. Deweloperzy podobno znów stawiają na lekko stylizowaną oprawę wizualną, ale omawiany tytuł ma nie nawiązywać już tak bardzo do The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Powrócić ma także motyw boga-narratora.

Trzeba przyznać, że Ubisoft stawia tym razem na bardzo intrygujący setting. Mitologia grecka w Immortals: Fenyx Rising mogła już nieco nużyć, ale hawajskie klimaty brzmią już bardzo ciekawie. Miejmy tylko nadzieję, że kolejne Immortals pokusi się o satysfakcjonującą ilość własnych pomysłów i nieco zerwie z momentami przesadzonym inspirowaniem się The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie