Immortals: Fenyx Rising wkrótce otrzyma wersję demo

0 komentarzy

Wygląda na to, że niedocenione Immortals: Fenyx Rising otrzyma wersję demonstracyjną. Ubisoft przygotowuje dodatkowy środek do promocji gry.

Ubisoft niedawno trochę zaryzykował wprowadzając na rynek zupełnie nową markę. Immortals czerpie garściami z Legend of Zelda: Breath of the Wild, a dodatkowo wrzuca gracza w realia podobne do tych z Assassin’s Creed Odyssey.

Grę niestety spotkał podobny los, co Titanfall 2. Została ona wciśnięta w ten sam okres wydawniczy co inne hity wydawcy – Watch Dogs Legion i Assassin’s Creed Valhalla – co odbiło się na jej popularności. Co ciekawe, gra zbiera bardzo wysokie oceny w recenzjach.

Ubisoft chyba zdał sobie sprawę z błędnej decyzji o przypadkowym uciszeniu premiery Immortals Fenyx Rising i wkrótce doczekamy się wersji demonstracyjnej gry. Wzmianka o niej pojawiła się w europejskim PlayStation Network.

Informacja ta tworzy jednak sporo niewiadomych. Nie wiemy, czy demo trafi na wszystkie platformy, jaki fragment produkcji zaoferuje, ile będzie ważyć i czy będzie mocno ograniczone.

Możemy się spodziewać, że będzie to ta sama wersja, która była dostępna niedawno ekskluzywnie na platformie Google Stadia. Niewykluczone jednak, że będzie to zupełnie nowa, świeżo zaprojektowana wersja.

Kolejne informacje o wersji demonstracyjnej Immortals: Fenyx Rising powinny pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni lub tygodni.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się