Immortals Fenyx Rising PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Immortals: Fenyx Rising na uroczych animacjach. Ciekawa zapowiedź od Ubisoftu

Immortals: Fenyx Rising otrzymało trzy świetne, animowane teasery. Ubisoft promuje swoją nową produkcję w nietypowy sposób.

Chyba wszyscy doceniają, kiedy producent reklamuje swoją grę w niecodzienny sposób. Natłok efektownych trailerów i krótkometrażowych filmików zaczyna już powoli przesycać branżę i każda próba odstępstwa jest mile widziana.

Ubisoft postanowił zareklamować Immortals: Fenyx Rising w dość niestandardowy sposób. Zamiast kolejnego pokazu rozgrywki lub omówienia mechanik otrzymaliśmy krótkie, animowane teasery.

Znalazło się w nich miejsce na wprowadzenie do świata Fenyx Rising i przedstawienie paru ważnych postaci oraz założeń historii. Całość może i nie imponuje pod względem wizualnym, ale filmiki ogląda się z przyjemnością. Przy okazji widać, że Fenyx Rising jest skierowane do nieco młodszego odbiorcy i na takiego też ukierunkowana jest kampania marketingowa.

Co ciekawe, niedawno Immortals otrzymało crossover z kreskówką Adventure Time. W tamtym przypadku postawiono akurat na nieco inny styl animacji, który również prezentuje się ładnie i jest doskonale znany widzom Cartoon Network. Nietypową kooperację możecie zobaczyć poniżej.

Immortals: Fenyx Rising zadebiutuje na rynku już 3 grudnia tego roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series oraz Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się