Humble Choice będzie tańsze. Zapowiedziano także nowy launcher

humble choice logo obrazek
PC

Humble Bundle postanowiło uprościć życie fanom usługi Humble Choice. Teraz za pełen zestaw gier zapłacimy mniej. To jednak nie koniec rewelacji.

HB to świetna inicjatywa łącząca pomoc potrzebującym z kupowaniem gier wideo po niższych cenach. Teraz – jeszcze niższych.

Humble Choice tanieje

Nie da się ukryć, że „pecetowi” gracze mogą liczyć na mnóstwo różnego rodzaju usług, subskrypcji oraz przecen na wiele wydawanych na tę platformę tytułów. Dawniej do jednych z najpopularniejszych „paczek” należało Humble Bundle, które przez lata nieco zatraciło swoją świetność.

Kiedyś ich miesięczny plan (aktualnie nazwany Humble Choice) kosztował konkretną sumę za konkretną liczbę zazwyczaj wartych uwagi gier. Później zmieniono zasady – pakiet można było zasubskrybować w różnych cenach od 4,99 USD do aż 19,99 USD za 9 gier (z 10 – nigdy więc nie otrzymywaliśmy pełnego zestawu). Teraz cena się zmieni, gdyż dostępny ma być wyłącznie jeden plan wyceniony na 11,99 USD za wszystkie 10 tytułów!

Na swoim blogu Humble Bundle zapowiedziało także i więcej zmian. Pojawi się dodatkowy pakiet Humble Games Collection, w ramach którego każdy subskrybent może zagrać w dowolną z dostępnych w katalogu gier. To jednak nie wszystko. Zapowiedziano bowiem… zupełnie nowy launcher.

Humble App dostępna będzie wyłącznie dla PC. W jej ramach subskrybenci mogą liczyć na więcej gier i większe przeceny oraz promocje.

W nowej aplikacji Humble znajdziesz również ponad 50 gier niezależnych bez DRM, eksperymentalne dziwactwa i inne doświadczenia w skarbcu, które możesz pobrać, gdy jesteś członkiem i grać w nie nawet po zakończeniu członkostwa.

Humble Bundle

Zmiany wejdą w życie już od kolejnego okresu rozliczeniowego – w lutym. Warto jednak poświęcić chwilę na zapoznanie się ze styczniową ofertą, która wydaje się niezwykle kusząca.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie