Horror Curse połączeniem P.T. i przygodówki point’n’click. Mamy gameplay

Horror Curse połączeniem P.T. i przygodówki point’n’click. Mamy gameplay
Filmiki z gier Newsy PC

Co powiecie na taką niecodzienna kombinację?

Curse powstaje na PC pod skrzydłami niezależnego studia Stormlord Games i jak czytamy na stronie Steam – gdzie tytuł znajduje się w programie Greenlight – demo oraz pełną wersję dostaniemy lada dzień.

Choć tytuł nie prezentuje fajerwerków porównywalnych do anulowanego P.T., również przestawia akcję z oczu postaci i ciska nas do nawiedzonego domostwa. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że deweloperzy łączą pierwszoosobowy horror z klasyczną grą przygodową point’n’click, zatem przyjdzie nam rozwiązać sporo zagadek, a nawet sposób poruszania się postaci nawiązuje do wspomnianego typu gier.

Curse przeniesie gracza do posiadłości Atherton Manor, gdzie w ciągu ostatnich 100 lat doszło do kilku zaginięć oraz niewyjaśnionych zgonów. Naszym zadaniem będzie poprowadzenie paranormalnego śledztwa i naturalnie odkrycie, co stoi za makabrycznymi wydarzeniami. Na eksplorację czekają trzy piętra starego budynku a naszą bronią przeciwko duchom ma być latarka, pozwalająca je na jakiś czas unieszkodliwić. Problem w tym, że mamy tylko jedną baterię, która za długo już nie pociągnie…

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia