Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Horror Bendy and the Ink Machine już na PS4

Bendy and the Ink Machine – oryginalny horror zabierający graczy w świat przerażających kreskówek, jest już dostępny w wersji PlayStation 4. Wydawnictwo Techland – partner Maximum Games, wprowadziło tę produkcję na polski rynek.

Produkcja do tej pory dostępna była na PC, gdzie zdobyła uznanie i może pochwalić się bardzo pozytywnymi recenzjami użytkowników na platformie Steam. Grę wyróżnia oprawa stylizowana na kreskówki z lat 20-tych. W Bendy and the Ink Machine wcielimy się w Henry’ego – byłego pracownika studia animacji, trafiającego do dawnego miejsca pracy. Opuszczone studio przerodziło się jednak w miejsce rodem z koszmaru, a jego flagowy bohater – tytułowy Bendy, ożył i postanowił zapolować na bohatera.

Bendy and the Ink Machine to trzymająca w napięciu historia i rozgrywka obserwowana w ujęciu z pierwszej osoby, polegająca na eksploracji zakamarków studia, rozwiązywaniu zagadek, ukrywaniu się przed przeciwnikami i w ostateczności walce.

Gra zadebiutowała na PlayStation 4 20 listopada.

Źródło: Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%