Wyciekł gameplay z multiplayerowej gry Horizon. Wygląda trochę jak Fortnite

Horizon Multiplayer wyciekł na długim gameplayu. Wygląda jak... Fortnite
Newsy PS5

Wyciekło dobre 10 minut rozgrywki i pierwszy artwork z Horizon Multiplayer. Nowa gra od Guerilla Games może jednak zaskoczyć fanów serii.

Wcześniej było sporo plotek i przypuszczeń, ale jakiś czas temu studio odpowiedzialne za hitową serię Horizon potwierdziło, że pracuje nad osobną grą opartą na rozgrywce multiplayer. W końcu doczekaliśmy się konkretnego wycieku, który jednoznacznie pokazuje nam pomysł, jaki mają twórcy.

Horizon Multiplayer wyciekło

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, trzeba zaznaczyć parę rzeczy. Przede wszystkim – wedle osoby, która „wyciekła” materiał na Reddicie, jest to bardzo stara wersja gry. Materiał ma rzekomo pochodzić z buildu z 2020 roku. Także nagranie jest starsze niż Horizon Forbidden West. Istnieje więc spora szansa, że do alfy wiele się jeszcze zmieni, w tym styl wizualny.

Z drugiej strony dostaliśmy również obrazek będący rzekomym artworkiem z gry. Ten sugeruje, że opisywany wcześniej „stylizowany wygląd” to właśnie design postaci i przeciwników à la Fortnite. Wygląda na to, że reszta gry pozostanie mniej więcej realistyczna (np. lokacje). Inna sprawa, że w poniższym materiale zapewne skorzystano z gotowych assetów z powstałych już gier Horizon.

Wideo przedstawia około 10 minut rozgrywki z wczesnej wersji gry. Widzimy na nim parę różnych postaci poruszających się po świecie, walczących i eksplorujących. Za wiele tu do zobaczenia nie ma, bo to jeszcze moment prac, w którym tak naprawdę gra była dość pusta. Co ciekawe, każda z postaci na grafice jest również pokazana na rozgrywce. Sugeruje to, że gracze wcielą się właśnie w nie.

Zaznaczmy, że oprócz Horizon Multiplayer, Guerilla Games pracuje również nad dodatkiem do Forbidden West, grą na PSVR2, a powstaje ponoć również MMORPG na urządzenia mobilne we współpracy z NCSoft. Do tego dostaniemy DLC fabularne do ubiegłorocznej premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie