Pierwsze 3 godziny Horizon Forbidden West ograne przez pracowników PlayStation. Zobaczcie nagranie

Horizon Forbidden West - wielki dinozaur drze się w niebogłosy
PS4 PS5

Już jutro premiera Horizon Forbidden West na konsolach PlayStation. Pracownicy z brytyjskiego oddziału wymienionej firmy udokumentowali początek gry na dzisiejszym livestreamie.

PlayStation Access powinni kojarzyć nasi stali Czytelnicy, ponieważ już niejeden raz omawialiśmy poczynania zespołu tego kanału zajmującego się publikacją najróżniejszych materiałów odnośnie gier i konsol „niebieskich”.

Być może chcecie zapoznać się z samym początkiem nowego Horizona, by podjąć decyzję odnośnie jej zakupu. Jeśli tak, idealnie powinno się sprawdzić poniższe nagranie:

W sieci można odnaleźć także recenzje omawianego tytułu. Nasz tekst poświęcony wrażeniom jednego z naszych redaktorów znajdziecie tutaj. Produkcja zbiera bardzo pozytywne oceny, choć jak zawsze, do kilku rzeczy można było się przyczepić. Mimo to, z naszej strony gra zyskała ogromną rekomendację.

Nowe przygody Aloy zadebiutują na konsolach PlayStation 18 lutego 2022 roku. Warto pamiętać, że możecie w łatwy sposób przez pomyłkę zakupić grę o 40 zł drożej. Więcej na temat tego, jak uniknąć takiej sytuacji, przeczytacie w tym miejscu.

Będziecie ogrywać nowego Horizona na premierę, a może planujecie jeszcze poczekać, by zapoznać się z opinią graczy? Zachęcam do podzielenia się planami w sekcji komentarzy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie