Horizon Forbidden West na nowym zwiastunie. Gra zapowiada się na pełną wyzwań

Horizon Forbidden West - Aloy walczy z wężem
PS4 PS5

Do premiery Horizon Forbidden West coraz bliżej, a jak to zwykle bywa, to właśnie przed debiutem produkcji wydawcy dostarczają najwięcej materiałów promocyjnych. Przyszedł czas na kolejny zwiastun najnowszej gry Guerilla Games.

Poniższy trailer skupia się na zaprezentowaniu wielu zagrożeń stanowiących wyzwanie dla Aloy na Zakazanym Zachodzie. Zapowiada się, że w kontynuacji jeszcze ważniejszym czynnikiem będzie odpowiednie dobranie ekwipunku.

Jak widać, wyzwanie sprawi m.in. walka w rożnych warunkach. By do tego się lepiej dostosować, Aloy będzie musiała żonglować swoimi przemiotami, zmieniając zestaw broni oraz ubranych zbroi. Podobnie jak np. w Zeldzie Breath of the Wild, przebieranie się w kolejne „armory” nada bohaterce innych umiejętności.

Premiera Horizon Forbidden West odbędzie się 18 lutego 2022 roku. Gra zmierza na PS4 i PS5, co czyni ją tytułym ekskluzywnym dla konsol PlayStation. Przypominam, że „jedynka” po czasie trafiła także na PC, więc może w bliżej nieokreślonej przyszłości również i sequel dostanie port. Zresztą samo Sony dostrzega spory sukces w wyniku sprzedażowym ich gier właśnie na wymienionej platformie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie