God of War na PC to sukces. Sony ma dobrą wiadomość dla graczy komputerowych

Film God of War nie powstaje
PC

God of War w wersji na PC to bardzo udana produkcja. Gra sprzedawała się bardzo dobrze już w formie zamówień przedpremierowych i PlayStation potwierdziło właśnie, że port ten jest niemałym sukcesem dla firmy.

Sony określiło port GoW na PC mianem sukcesu. Doniesienia wskazują, że PeCetowa wersja gry sprzedała się lepiej od komputerowych portów Horizon Zero Dawn i Days Gone.

PlayStation wspomniało też, że widzi spory potencjał w wypuszczaniu swoich hitów na PC. Firma mogłaby dzięki temu jeszcze mocniej się rozwinąć.

Uważamy, że wypuszczenie naszych growych marek na wielu platformach stanowi istotną szansę rozwoju dla Sony, czego dowodem jest sukces PeCetowych wersji God of War i innych gier first party.

– czytamy w raporcie Sony

Wzmianka o potencjale rozwoju firmy dzięki wydawaniu portów na PC to według mnie ważna wiadomość dla graczy PC. Sony jasno wskazuje, że jest zadowolone z ekspansji na komputery i możemy spodziewać się kolejnych portów na PeCety.

Najświeższym i jednocześnie jedynym na ten moment oficjalnie potwierdzonym portem PlayStation zmierzającym na PC jest Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Plotki wskazują też, że na komputery trafi również produkcja z Sackboy’em w roli głównej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie