Nowe zrzuty ekranu z Horizon Forbidden West. Ukryte ruiny, tawerna i więcej

Horizon Forbidden West - Aloy
PS4 PS5

W sieci udostępniono zupełnie nowe zrzuty ekranu z Horizon Forbidden West. Prezentują one piękny świat gry oraz oczywiście samą protagonistkę, Aloy.

Tytuł zajmuje masę miejsca na PlayStation 5, więc nic dziwnego, że oprawa robi spore wrażenie. Grę widzieliśmy w akcji już nieraz i trzeba przyznać, że Guerilla Games szykuje naprawdę śliczny tytuł. Nowe obrazki tylko to potwierdzają.

Zaprezentowane zrzuty ekranu pokazują parę dzikich lokacji, w tym krajobraz widziany z jednego wzniesienia oraz ukryte ruiny. Pokazano również ujęcia z bardziej zaludnionych rejonów, między innymi z wypełnionej ludźmi wioski. Dodatkowo możemy rzucić okiem na jedną tawernę.

Największe wrażenie zdecydowanie robi model samej Aloy. Bohaterka wygląda dużo lepiej względem poprzedniej odsłony cyklu. Widać również, że Guerilla znacznie usprawniło oświetlenie i projekt lokacji – oba te elementy prezentują się nieporównywalnie ładniej niż w Zero Dawn.

Niedawno deweloperzy udostępnili też materiał prezentujący maszyny, z którymi zawalczymy w grze. Filmik znajdziecie w tym miejscu.

Horizon Forbidden West zadebiutuje 18 lutego 2022 roku. Produkcja ukaże się tylko i wyłącznie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Nie wiemy nic o ewentualnych planach wydania gry na PC.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie