Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Hity Square Enix dostępne na urządzeniach NVIDIA SHIELD

Gracze posiadający sprzęt taki jak chociażby tablet SHIELD K1, będą mogli cieszyć się kilkoma ciekawymi produkcjami.

Pierwszym z hitów od Square Enix na SHIELD jest gra Tomb Raider z 2013 roku, w którą gracze korzystający z usługi GeForce NOW mogą zagrać już dziś bezpłatnie. Wkrótce w usłudze zostaną udostępnione też takie tytuły jak Sleeping Dogs, Lara Croft and the Guardian of Light, Quantum Conundrum, a także Murdered: Śledztwo zza grobu.

To na razie tylko pierwszy z zestawów gier Square Enix, które pojawią się na urządzeniach SHIELD. Podobnie jak Tomb Raider, wspomniane gry zostaną udostępnione w tym roku użytkownikom usługi GeForce NOW na urządzeniach SHIELD.

Razem z grami od Square Enix, usługa GeForce NOW będzie zawierać ponad 80 tytułów, w które będzie można zagrać natychmiast (gier nie trzeba instalować) na każdym urządzeniu SHIELD.

Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi GeForce NOW są bezpłatne, a każdy następny miesiąc kosztuje tylko 9,99 euro.

Źródło: NVIDIA

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się