Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hitman 3 – mamy świetną wiadomość dla posiadaczy poprzednich części

Posiadacze poprzednich odsłon serii będą mogli skorzystać z ich map w Hitman 3 bez dodatkowej zapłaty. Epic Games odpowiada na reakcję graczy.

Najnowsza odsłona serii Hitman ma ukazać się na PC, jednak tylko i wyłącznie na Epic Games Store. IO Interactive mocno rozzłościło graczy ogłaszając, że posiadacze poprzednich dwóch odsłon cyklu nie będą mogli skorzystać z ich map w nowej produkcji.

Oznaczałoby to, że gracze chcący skompletować trylogię na jednej platformie będą musieli nabyć poprzednie części jeszcze raz, jeśli mają je na platformie Steam. Oczywiście gracze głośno wyrazili swój sprzeciw, wszak poczuli się oszukani.

IO postanowili sprostować sytuację i przygotować rozwiązanie, które zadowoli fanów serii.

Pracujemy nad rozwiązaniem z naszymi partnerami, aby umożliwić graczom pecetowym posiadającym Hitman 1 i Hitman 2 przeniesienie lokacji z tych gier do H3 bez dodatkowych kosztów.

Gwarantujemy, że gracze NIE będą musieli ponownie kupować tych gier. Dopóki nie udostępnimy tego w nadchodzących tygodniach, przepustka od Hitman 1 GOTY będzie dostępna za darmo dla każdego gracza PC, który zamówi przedpremierowo lub kupi H3 w ciągu dziesięciu dni po premierze.

Fragment ogłoszenia IO Interactive

Jeśli chcecie przenieść mapy z poprzednich dwóch odsłon Hitmana do trójki, to wypatrujcie dalszych ogłoszeń IO Interactive. Wkrótce powinniśmy poznać dokładniejsze instrukcje od studia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%