Najbrutalniejsze zabójstwo w Hitmanie 3. Fan likwiduje cel misji, okładając go jedzeniem

Hitman 3 jedzenie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Seria Hitman jest znana i lubiana przede wszystkim dlatego, że umożliwia wykonywanie zadań na wiele sposobów. Oto jeden z bardziej bezlitosnych.

Wiele osób narzeka, że gry są przesycone przemocą – i to jak najbardziej prawda. A ci, którzy jeszcze nie są tego pewni, mogą obejrzeć poniższe wideo. Dotyczy ono jednej z misji w ostatniej części nowej trylogii o Hitmanie. Gracz zdecydował się udowodnić, że można wyeliminować cel, okładając go pożywieniem.

Ściślej mówiąc, w ruch idą banany, jabłka, winogrona, a nawet muffinki. I tak przez pięć minut. Don Archibald Yates, który leży sobie na lśniącej podłodze w ładnym, jasnym garniturze, na pewno nie ma lekko. Zwalają się na niego kilogramy jedzenia. Może i nie był ideałem, niemniej i tak trzeba przyznać, że jest to wyjątkowo paskudny sposób pozbywania się złoczyńców. Natomiast ogólnie trudno stwierdzić, gdzie Agent 47 trzyma te kilogramy owoców, które ze sobą nosi.

Przypominamy, że Hitman to seria dla dorosłych – i ten filmik też jest dla dorosłych. Nie powtarzajcie tego w domu i nie róbcie tego nikomu.

Autorem wideo jest niezawodny youtuber Trzebiat, o którym mieliśmy już okazję wspominać na naszej stronie. Polski gracz ma na swoim koncie wiele filmików dotyczących Hitmana. Ten, o którym piszemy w niniejszym newsie, jest jednym z najnowszych – ale zapewne nie ostatnim. Aż strach pomyśleć, co będzie dalej.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie