Hitman 3 pirat

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Fan Hitmana 3 wysadził wszystkie postacie na mapie, detonując 1000 sztuk ładunku wybuchowego

Hitman zdaje się być workiem bez dna, jeśli chodzi o ciekawe pomysły na likwidację postaci w grze. Oto filmik prezentujący kolejny sposób.

Polski youtuber o pseudonimie Trzebiat postanowił wybrać się na Malediwy, a konkretnie na wyspę Haven, która może być kojarzona z drugą odsłoną Hitmana. Kreatywny gracz ogłuszył wszystkie postacie na mapie, a następnie poustawiał przy nich ciągi zdalnego ładunku wybuchowego i zdetonował je za pomocą strzałów z pistoletu.

Akcja dzieje się na poziomie 3 trybu eskalacji w kontrakcie The Bartholomew Hornswoggle w trzeciej części gry. Uwagę zwraca nie tylko malowniczość lokacji, ale i strój Agenta 47.

Plan zadziałał – detonacja jednego ładunku wywoływała reakcję łańcuchową. Na monitorze youtubera pojawiały się seriami informacje o eliminacji NPC-ów, które z hukiem wylatywały w powietrze. Trzeba przyznać, że to jeden z bardziej widowiskowych pokazów w Hitmanie.

Nie jest to pierwszy kreatywny popis Polaka, jeśli chodzi o grę o łysym zabójcy. Kanał Trzebiata na YouTube jest pełen takich ciekawych filmików; kiedyś pisaliśmy chociażby o zamordowaniu głównego celu misji bez robienia pojedynczego kroku w grze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się