Hideo Kojima pewny swego: Death Stranding najlepszą grę, jaką stworzę

Hideo Kojima pewny swego: Death Stranding najlepszą grę, jaką stworzę
Newsy Polecamy PS4

Słynny deweloper zaznacza, że tym razem da nam coś naprawdę wyjątkowego.

Death Stranding będzie pierwszą grą Hideo Kojimy, za jaką zabrał się twórca po opuszczeniu Konami. Póki co o nowym projekcie wiemy tyle, że będzie ekskluzywną produkcją na konsolę PlayStation 4, w którym główny bohater zostanie zagrany przez Normana Reedusa, znanego z roli Daryla Dixona w serialu The Walking Dead. Fabuła, gatunek gry i inne szczegóły? Póki co, nic nie ujawniono.

Death Stranding znajduje się zapewne na wczesnym etapie rozwoju, lecz już teraz Hideo Kojima jest pewny, że tytuł osiągnie sukces i będzie jego najlepszą grą, jaką dotychczas stworzył. Te wielkie słowa deweloper wypowiedział podczas Develop Conference (cytujemy za serwisem Gamespot): Zawsze kiedy brałem się za jakąś grę, musiałem z czegoś rezygnować albo przynajmniej iść na kompromis. Tym razem pracuję z Wami [Mark Cerny] i dostaję od Was technologię, dzięki której nie będę miał tego typu problemów. Tworzymy coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie widzieliście. To będzie moja najlepsza gra do tej pory i jestem o tym przekonany.

Ciekawe, czy gracze również będą tacy podekscytowani z Death Stranding. Miejmy nadzieję, że tytuł naprawdę rzuci nas na kolana. Znając talent Hideo Kojimy, rzeczywiście jest to prawdopodobne. Też tak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie