Mężczyzna ucieka przed potworem w serialu Hellbound

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Kolejny koreański serial zmierza na Netflix. Szykujcie się na Hellbound

Czy serial Squid Game rozpoczął boom na azjatyckie produkcje? Przekonamy się już niedługo – na Netflixie zadebiutuje bowiem Hellbound, kolejny tytuł z Korei Południowej.

Reżyserem serialu jest Yeon Sang-ho, twórca m.in. Zombie Express. Produkcję oparto na webtoonie pod tym samym tytułem. Mroczny serial opowiada o ludziach zmagających się z tajemniczymi istotami, których pojawienie się oznacza dla człowieka śmierć. Okazuje się, że niektórzy w działaniu istot widzą ostrzeżenie dla ludzkości i sprawiedliwy boski wyrok…

W Hellbound grają m.in.: Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min, Won Jin-ah and Yang Ik-june. Premierę na Netflixie zaplanowano na 19 listopada 2021 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%