Hellblade na szkicach i wstępnych projektach

Mamy film, który przedstawia kulisy produkcji Hellblade.

Trochę szkiców, projekty rozgrywki i oczywiście sporo komentarza twórców. Tak przedstawia się najnowszy filmik z cyklu Dziennik Producenta od Ninja Theory. Czym tym razem chcą zaskoczyć graczy?

Hellblade to produkcja, która ukaże się na PlayStation 4 oraz PC. Póki co wersja na konsolę Microsoftu nie została potwierdzona, nie znamy też dokładnej daty premiery. Główną bohaterką jest młoda wojowniczka Senua. Wybiera się ona w niebezpieczną podróż do krainy umarłych, która jest dodatkowo inspirowana celtyckimi mitami. Akcja będzie pokazywana z perspektywy trzeciej osoby. Warto dodać, że Ninja Theory właśnie taki sposób opowiada historii lubi najbardziej. Do tej pory zespół stworzył już Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West oraz wydane dwa lata temu DMC: Devil May Cry.


Co ciekawe, Hellblade jest tworzone w całości ze środków producenta, ale poziomem ma nie odbiegać od produkcji AAA sponsorowanych przez dużych wydawców. Gra typu indie z rozmachem Call of Duty? Cóż, poczekamy, zobaczymy.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet