Hellblade na pierwszych fragmentach rozgrywki wygląda naprawdę nieźle

Studio Ninja Theory w końcu pokazało migawki z gameplay’u Hellblade. Zapowiedziano również, kiedy zobaczymy konkretny materiał.

Ninja Theory wypuściło kolejne dzienniki deweloperskie dotyczące zapowiedzianej w zeszłym roku gry akcji. Hellblade zostało zainspirowane celtyckimi mitami. Odpalając tytuł wcielimy się w młodą wojowniczkę o imieniu Senua, która wyruszy w niebezpieczną podróż do krainy umarłych.


Piękna bohaterka została w końcu pokazana w ruchu. Co prawda na poniższym filmiku zobaczycie jedynie migawki z gameplay’u (najciekawiej wygląda bieg ciemnym lasem podczas burzy), to już niedługo możemy spodziewać się porządnej dawki z rozgrywki oraz kolejnych wiadomości o grze. Studio Ninja Theory zapowiedziało poprzez Twitter, że wszystko dostaniemy 10 czerwca.

Przypominamy, że Hellblade  zostało początkowo zapowiedziane jedynie na konsolę PlayStation 4. Później okazało się jednak, że tytuł pojawi się również na PC. Wersja komputerowa ma oferować wsparcie dla rozdzielczości 4K. Twórcy rozważają też wsparcie dla modów, by sami gracze mogli współtworzyć i poprawiać grę.

Więcej materiałów z Hellblade zobaczymy 10 czerwca.
Więcej materiałów z Hellblade zobaczymy 10 czerwca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet