Przepiękne Hellblade II w 2024 roku. Obejrzyjcie olśniewający gameplay trailer

Hellblade II wygląda cudownie na najnowszym materiale wideo
Newsy PC Xbox Series

Na Xbox & Bethesda Games Showcase mogliśmy obejrzeć najnowszy materiał z Senua’s Saga: Hellblade II. Grafika cały czas imponuje równie mocno.

Deweloperzy z Ninja Theory w pocie czoła pracują nad Hellblade II, a z każdym kolejnym materiałem gra wygląda coraz lepiej. Twórcy może i przesadzają z detalami, ale istnieje spora szansa, że w momencie debiutu będzie to najpiękniejsza gra na rynku. Nie przesadzam! Sami zobaczcie świeży materiał z ostatniego pokazu gry na Xbox Showcase.

Materiał ten niekoniecznie zadowoli każdego, bo jest dość „skąpy”, jeżeli chodzi o akcję. Ostatnio dostaliśmy przeładowany emocjami gameplay, a teraz twórcy skupiają się raczej na głównym temacie fabularnym. Senua to postać, która nieustannie słyszy głosy, a w przedstawionym wyżej materiale możemy obejrzeć wewnętrzną bitwę w jej głowie. Wszystko odbywa się w klimatycznej jaskini, w której szczególnie imponuje oświetlenie.

Dzięki temu możemy sprawdzić w akcji rzekomo przełomową technologię deweloperów, którzy chcą wynieść mimikę i detale twarzy postaci w grach na nowy poziom. Trzeba przyznać, że mają ku temu zdolności, choć wciąż czekamy na „surowy” pokaz rozgrywki. Jak na razie wszystkie udostępnione materiały wydają się piękne, ale i czuć w nich „ustawkę”. Zapewne wiecie, o co mi chodzi – czekam, aż Ninja Theory pokaże czysty gameplay, a nie tylko przeplatane pięknymi cutscenkami scenki z rozgrywki. Przy okazji dowiedzieliśmy się, iż Senua’s Saga: Hellblade II ukazać się ma na rynku w 2024 roku. Szczegółów niestety nie znamy.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie