Blizzard ma nowy pomysł na promowanie swojej karcianki

Blizzard ma nowy pomysł na promowanie swojej karcianki
Filmiki z gier Gamescom 2017 Mobile Newsy PC Targi Gamescom

Dzisiaj spółka Blizzard Entertainment zaprezentowała Przy kominku, nowy animowany film krótkometrażowy w konwencji musicalu, który opowiada historię tajemniczej Karczmy, gdzie osadzona jest akcja Hearthstone – popularnej cyfrowej gry karcianej.

Przy kominku jest szaloną, pełną humoru prezentacją Karczmy i jej gości, a zarazem pierwszym z całej serii krótkich filmów animowanych oraz komiksów, które wciągną graczy w świat Hearthstone.

Karczma to gościnny, pełen ciepła, śmiechu i przyjaznej rywalizacji przybytek, który jest domem dla plejady czarujących postaci ze wszystkich zakątków Azeroth. Spotkać tam można tak barwnych i (w większości) przyjaznych osobników jak poczciwy, stary mag Malto oraz Sierżant, zamieszkująca Karczmę mysz. Barwni goście tej gospody mogą wam przypomnieć graczy w Hearthstone, których poznaliście w prawdziwym życiu – czy są to doświadczeni zawodowcy, czy osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w grze, jak nasza młoda protagonistka Ava. W Karczmie każdy znajdzie dla siebie miejsce.

W naszym nowym krótkometrażowym filmie animowanym „Przy kominku”, pragnęliśmy oddać cudowność i magię gry Hearthstone, prezentując gościnne wnętrze Karczmy, jej barwnych gości oraz oczywiście chwytliwą piosenkę – powiedziała Lydia Bottegoni, starsza wiceprezes ds. rozwoju fabuły oraz marki w Blizzard Entertainment. – Nie możemy się doczekać aż w kolejnych miesiącach zaprezentujemy więcej opowieści z Karczmy Hearthstone z udziałem Avy i jej przyjaciół.

Wcześniej w tym miesiącu spółka Blizzard Entertainment wydała Rycerzy Mroźnego Tronu, najnowsze rozszerzenie do gry Hearthstone. Jest ono dostępne na komputerach z systemami Windows i Mac, tabletach z systemami Windows, iOS i Android oraz telefonach z systemami iOS i Android. W Rycerzach Mroźnego Tronu gracze szturmują Cytadelę Lodowej Korony, mroźną fortecę Króla Lisza, aby zdobyć przeklętą moc tego władcy o chłodnym usposobieniu.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie