Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Harry Potter RPG. Wyciekł filmik z gry AAA, który robi duże wrażenie

W sieci pojawił się materiał z powstającej gry o Harrym Potterze. Szykuje się naprawdę porządna produkcja, zerknijcie sami.

Użytkownik Reddita skrywający się za pseudonimem VapeThisBro publikuje teaser nowej gry z Harrym Potterem. Forumowicz twierdzi, że był częścią grupy testowej, której pokazano nową grę w celu zbadania efektu wow oraz doradzenia, co deweloperzy mogliby poprawić. Gracz potajemnie nagrał prezentację i wyniósł przy okazji kilka informacji na temat powstającej produkcji.

Harry Potter RPG (tytuł umowny) przeniesie nas do XIX wieku i będzie grą z otwartym światem, w której akcja miesza się z dużą dawką RPG. Odpalając tytuł będziemy mogli wykreować naszą postać, która będzie uczniem piątej klasy Hogwartu. Dostępnych będzie osiem ścieżek rozwoju, wybierzemy swój dom, a każdy wybór moralny przybliży nas do dobrej lub złej strony mocy.

Jeśli chodzi o fabułę, ta nie zostanie oparta na książkach. Poznamy zatem całkowicie nową historię. Jak wynika z przecieku, w Hogwardzie pojawiła się tajemnicza moc, którą będziemy musieli zidentyfikować i poskromić. Pomoże nam w tym m.in. profesor Elezar Fig.

Gra zaoferuje obfitujący w sekrety otwarty świat, który będziemy eksplorować z perspektywy trzecioosobowej. Warto zwrócić uwagę, że fizyka gry oferuje niszczenie środowiska, które wygląda naprawdę efektownie.

Pytanie, kto stoi za grą Harry Potter RPG? Wśród komentarzy pod filmikiem na YouTube poruszane są dwa scenariusze. Pierwszy głosi, że za produkcją stoi studio Rocksteady. Inni uważają, że gra powstaje pod skrzydłami Avalanche Software, znanego między innymi z cyklu Disney Infinity.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%