Spotkanie po latach na nowym plakacie programu Harry Potter: Return to Hogwarts

Nadchodzi Harry Potter: Return to Hogwarts z okazji 20-lecia filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Harry Potter: Return to Hogwarts już coraz bliżej, HBO ujawnia zatem stopniowo nowe materiały z programu. Tym razem otrzymaliśmy plakat.

Program stworzono z okazji 20. już (!) rocznicy premiery pierwszego filmu z cyklu o Harrym Potterze. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jaką formułę przybierze produkcja HBO Max; z pewnością możemy jednak liczyć na sporą dawkę ciekawostek o magicznym uniwersum. Wiemy już także, że w filmie pojawi się wielu aktorów doskonale znanych fanom młodego czarodzieja. Niektórych widać już na plakacie; oczywiście w centrum znajduje się tu najważniejsza trójka, jednak na drugim planie widać całe grono ich przyjaciół (choć wrogów również). Zobaczcie sami:

W programie wezmą udział widoczni na plakacie: James Phelps, Oliver Phelps, Tom Felton, Evanna Lynch, Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Alfred Enoch, Matthew Lewis i Bonnie Wright. Oprócz nich potwierdzono także udział innych aktorów, takich jak: Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Robbie Coltrane czy Mark Williams. Zabraknie niestety twórczyni całego cyklu, Joanne K. Rowling. Twórcy programu nie zdecydowali się na zaproszenie pisarki ze względu na związane z nią kontrowersje.

Harry Potter: Return to Hogwarts zadebiutuje na HBO Max 1 stycznia 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie