Emma Watson rozważała odejście z „Harry’ego Pottera”

Emma Watson jako Hermiona w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci
Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Choć premiera programu Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu, jeszcze przed nami, pojawiły się już pierwsze informacje wyjawione przez aktorów.

W dniu premiery czeka nas oczywiście znacznie więcej wiadomości, jednak już teraz możemy dowiedzieć się nieco na temat uwielbianej franczyzy. W nowym świetle możemy zobaczyć choćby Emmę Watson, czyli filmową Hermionę. Jak się okazuje, aktorka rozważała odejście z serii ze względu na przytłoczenie nagłą sławą:

„Teraz to widzę. Czasem czułam się samotna. Myślę, że się bałam. Nie wiem, czy kiedykolwiek tak się czuliście, jakbyście dotarli do punktu, w którym myślicie: <<Od teraz będzie tak już zawsze>>.”

Po wyznaniu Watson Rupert Grint przyznał, że również czuł się przytłoczony obrotem spraw. Nie ma w tym nic dziwnego; oboje zadebiutowali w Harrym Potterze w młodym wieku, co miało ogromny wpływ na ich rozwój emocjonalny. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku Daniela Radcliffe’a, dla którego rola młodego czarodzieja nie była pierwszą w jego karierze. Jak wiadomo, dziecięcy aktorzy często zmagają się z problemami – nie ma się co dziwić, że spotkało to także obsadę Harry’ego Pottera.

Premiera programu rocznicowego Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu już 1 stycznia na HBO GO oraz HBO Max.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie