Halo Wars 2 – nie tylko bitwy, ale i fabuła

Twórcy gry koncentrują się nie tylko na strategicznym aspekcie rozgrywki.

Dziś do sieci trafił nowy materiał wideo, który pokazuje fabularną część Halo Wars 2. Przedstawiciele 343 Industries dokładnie omawiają kolejne elementy historii opowiedzianej w grze. Jak zaznacza szef studia producenckiego Dan Ayoub, fani gier RTS liczą na dobrą fabułę w grze tego rodzaju, więc twórcy nie mogli pominąć tego aspektu.

Co interesujące, jeśli jesteście fanami serii, to druga odsłona Halo Wars ma się koncentrować na wydarzeniach z trzeciej części Halo, chociaż nie jest wykluczone pojawienie się całkiem nowych postaci.


Halo Wars 2 zarys fabularny:

Halo Wars 2 – jest klimat wojny

Dwójka ma przywitać nas jeszcze większym rozmachem. W świecie Halo pojawił się nowy wróg, a zagładę ludzkości może powstrzymać jedynie dzielna załoga statku Spirit of Fire. Halo Wars 2 to połączenie strategii czasu rzeczywistego z dynamiką walki rodem z Halo. Poprowadź armie Spartan i innych sił w Halo, takich jak oddziały samochodów Warthog, czołgów Scorpion i nowych jednostek, do brutalnej walki przeciwko budzącemu grozę wrogowi na największym polu bitwy w historii Halo – czytamy opis tytułu w Xbox Store.

Zapraszamy Was na dwa filmiki prezentujące scenki przerywnikowe z Halo Wars 2. Szczególnie polecamy ten pierwszy, który został przygotowany przez Blur Studio przy współpracy z 343 Industries. Naprawdę świetna robota!

Halo Wars 2 pojawi się 21 lutego 2017 roku na PC z systemem Windows 10 oraz konsoli Xbox One. To kontynuacja gry strategicznej, która ukazała się w 2009 roku na last-genie od Microsoftu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

13 Shares
Share13
+1
Tweet