Halo: The Master Chief Collection już w złocie. Nowa data premiery w Europie!

Spodziewajcie się również ogromnego, ważącego 20 GB patcha.

Studio 343 Industries informuje, że Halo: The Master Chief Collection zostało już ukończone i cieszy się złotym statusem. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że produkcja jest tak duża, iż ciężko było ją upchać na płycie Blu-ray. Jak sobie z tym poradzono? Ogromnym patchem, który zostanie udostępniony na premierę tytułu. Dysk twardy Xboksa One będzie musiał przyjąć zatem dodatkowe 20 GB danych! Na szczęście będziemy mogli grać w kampanię podczas pobierania aktualizacji.

Halo: The Master Chief Collection pojawi się w Europie trochę wcześniej niż pierwotnie zakładano. 343 Industries planowało wypuścić tytuł 11 listopada w Stanach Zjednoczonych, a na Starym Kontynencie trzy dni później. Teraz okazuje się, że gracze z niemal całego świata – również z Polski – dostaną grę 11 listopada.


Przypominamy, że Halo: The Master Chief Collection to zestaw, w którym znajdziemy odświeżone wersje Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3 oraz Halo 4. Kompilacja zmierza jedynie na Xbox One. Możemy już złożyć zamówienie przedpremierowe na kompilację i ściągnąć ją na dysk konsoli (tutaj szczegóły). Gra zostanie odblokowana jednak dopiero w dniu premiery.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet