Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Halo Infinite bez trybu battle royale. Twórcy dementują plotki

Plotki mówiły, że Halo Infinite ma otrzymać tryb battle royale. Okazuje się jednak, że deweloperzy nic takiego nie planują i jeden z pracowników 343 Industries zaprzeczył doniesieniom.

Gatunek battle royale stał się już swoistym memem w branży gier wideo. Każda duża produkcja wychodząca w szczytowym momencie popularności BR musiała zawierać jakąś wariację na jego temat, a pokłosie tego możemy zauważać nawet dzisiaj.

Nic więc dziwnego, że tak wyczekiwana premiera jak nowe Halo również podejrzewana była o posiadanie battle royale jako jednego z trybów. W sieci zawrzało, a gracze byli wściekli, że twórcy zabrali się za tworzenie dodatkowego modułu zabawy zamiast skupić się na głównej części produkcji, czyli trybie multiplayer.

Okazuje się jednak, że plotki są nieprawdziwe. Potwierdził to Community Manager 343 Industries – Brian Jarrard.

Nic tak nie nakręca poniedziałkowego poranka, jak świeże, bezpodstawne plotki o Halo Infinite.

Tak, wiem, że moglibyśmy je rozwiać przy pomocy świeżych informacji. Mamy kilka spóźnionych rzeczy, o których chcielibyśmy porozmawiać. Jesteśmy w trakcie przygotowywania aktualizacji (informacji o grze – przyp. red. ) na koniec roku.

-komentuje Brian Jarrard na Twitterze

Nowe Halo to jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku i nic dziwnego, że często pada ofiarą plotek. 343 Industries powoli zbliżają się do końca procesu produkcji i w najbliższym czasie powinniśmy poznać więcej informacji o grze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się