Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Halo Infinite bez pokazu na TGA 2020. Wkrótce więcej informacji o grze

Kiepska wiadomość dla osób, które czekają na Halo Infinite. Gra nie zostanie w żaden sposób zaprezentowana na TGA 2020.

Nowa odsłona Halo budzi wśród graczy równie wiele ekscytacji, co kontrowersji. Choć będzie to pierwszy, duży tytuł ekskluzywny na nową generację Microsoftu, to część osób nie jest zadowolona z tego, jak prezentuje się nowa odsłona cyklu. Dodatkowo gra ma liczne problemy z procesem produkcji.

Promyczkiem nadziei dla niezadowolonych fanów są kolejne pokazy Infinite. Gracze liczyli, że grę zobaczymy na grudniowej konferencji The Game Awards 2020, jednak przedstawiciele 343 Industries podzielił się kiepskimi wieściami.

Aktualnie wciąż przechodzimy przez nawał implikacji i konsekwencji związanych z przesunięciem premiery i zespół pracuje nad właściwie każdym aspektem gry. Nie planujemy pokazać niczego na TGA, ale zamierzamy podzielić się sporą aktualizacją odnośnie gry, abyśmy mogli razem wznowić tę podróż po świętach. Pokazanie dema lub materiału na TGA to spora ilość pracy i spowodowałoby to sporo trudności w związku z okresem świątecznym. Wiem, że trudno jest czekać, ale zamierzamy dobrze wykorzystać ten dodatkowy czas i chcemy mieć pewność, że damy z siebie wszystko.

– komentuje Brian Jarrard, 343 Industries na Reddit

Oznacza to, że Halo Infinite nie pojawi się w żaden sposób na TGA 2020, ale jest też coś w ramach nagrody pocieszenia. 343 Industries obiecują, że w ciągu kilku najbliższych tygodni podzielą się nowymi materiałami z gry.

Choć raczej nie uświadczymy specjalnie obszernej prezentacji Infinite, to i tak jest na co czekać. Microsoft twierdzi, że rozwój gry przebiega bardzo pomyślnie, a niektórzy spekulują, że sam produkt jest już w finalnym stadium produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się