Halo 5: Guardians już do pobrania. Bonusowa gra za pre-order!

Jeśli zamierzacie kupić Halo 5 w wersji elektronicznej, nie ma co czekać na ostatnią chwilę.

Halo 5: Guardians zadebiutuje ekskluzywnie na Xboksie One za niecałe dwa tygodnie – 27 października. Już teraz możemy jednak odwiedzić wirtualny sklep Xboksa i złożyć zamówienie przedpremierowe na ten tytuł. Cena: 239,99 zł.

Po kupnie, grę od razu możemy ściągnąć na dysk twardy konsoli. Warto to zrobić wcześniej, jeśli nie chcecie zasysać 27 października około 60 GB danych (uruchomienie tytułu będzie możliwe o godz. 00:01 w dniu premiery).


Jest jeszcze jeden plus wcześniejszego zaopatrzenia się w Halo 5 – bonusy. Zamówienia przedpremierowe są nagradzane dodatkową bronią i skórką do użycia w wieloosobowym trybie Strefa wojny oraz grą Halo: Spartan Assault.

Czy trzeba kogoś namawiać na Halo 5? – Tajemnicza siła nie do powstrzymania zagraża galaktyce. Master Chief zaginął, a jego lojalność zaczyna być kwestionowana. Poznaj najbardziej emocjonującą fabułę Halo w historii serii i rozegraj epicki tryb kooperacji dla 4 osób, który zabierze cię na trzy różne planety. Rzuć wyzwanie znajomym i rywalom w nowych trybach wieloosobowych: Strefie wojny z potężnymi bitwami dla 24 osób i Arenie, czyli czystym trybie rywalizacji 4 na 4 – zachęca Microsoft.

Major Nelson przypomina natomiast na swoim blogu, że w dniu premiery Halo 5: Guardians czeka nas pobranie aktualizacji, która uzupełni tryb multiplayer.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet