Niespodzianka w PS Store. Gra za darmo na PS5 i PS4 specjalnie na Halloween

PlayStation-PS5-PS4-gry
Newsy PS4 PS5

Chcecie się wdrożyć w klimat Halloween? Mroczna gra za darmo czeka w PlayStation Store. Zagramy na PS5 i PS4, a przy okazji wbijemy łatwą platynę.

Halloween nadchodzi, a w PS Store czeka gra za darmo, która jest pełna duchów, czarownic oraz mroku. Nie liczcie jednak na coś wielkiego, bo to mała niezależna produkcja, która pozwoli nam poćwiczyć pamięć. Tytuł uruchomimy zarówno na PlayStation 4, jak i na PS5.

Gra za darmo na Halloween. Pobierz na PS5 i PS4

Pod poniższym linkiem złapiecie darmowy tytuł Halloween Puzzle. Niewiele o nim wiadomo, poza opisem, który zachęca nas do zanurzenia się w mrocznym i tajemniczym świecie. Mamy odkrywać czarującą atmosferę Halloween w klasycznej grze w dopasowywanie kart.

Tytuł posiada cztery poziomy trudności, a odwracając karty mamy odkrywać kolejne sekrety tego mistycznego świata.

Wśród kart przedstawiających duchy, czarownice, kociołki i nie tylko, będziesz musiał ćwiczyć pamięć i koncentrację, aby znaleźć idealne dopasowania. Możesz zacząć od poziomu łatwego, aby uzyskać przyjemne wprowadzenie, ale prawdziwe mistrzostwo czeka na Ciebie w wymagającym trybie Eksperta.

Fragment opisu gry Halloween Puzzle

Zakładam, że gra zostanie oblężona przede wszystkim przez osoby kolekcjonujące trofea. Łatwa platyna czeka na chętnych! W PS Store dostępny jest również płatny dodatek do opisywanej produkcji, który jest po prostu paczką awatarów. Kosztuje 20 zł i znajdziecie go na karcie Halloween Puzzle. Poniżej natomiast grafika prezentująca niektóre awatary:

Halloween Puzzle Avatar Bundle
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie