Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Half-Life i Half-Life 2 z dodatkami za darmo. Dwa miesiące na sprawdzenie gier

Kto chętny przypomnieć sobie kultowe gry z serii Half-Life? Na Steam możemy bawić się przy dwóch częściach strzelanki oraz dodatkach za free przez najbliższe dwa miesiące.

Już wkrótce posiadacze gogli VR będą mogli powrócić do świata Half-Life za sprawą zapowiedzianej nie tak dawno gry Alyx. Z okazji zbliżającej się premiery, Valve postanowiło odpalić nie darmowy weekend czy też tydzień ze starszymi odsłonami serii. W jedynkę i dwójkę możemy pociskać nie płacąc ani grosza przez okrągłe dwa miesiące.

Half-Life i Half-Life 2 – graj za darmo do 1 kwietnia

Do 1 kwietnia możemy pobierać ze Steam i grać do woli w:

  • Half-Life
  • Half-Life 2
  • Half-Life 2: Episode One
  • Half-Life 2: Episode Two
  • Half-Life: Source
  • Half-Life: Blue Shift
  • Half-Life: Opposing Force

Zwracamy uwagę, że gier nie dostajemy na zawsze i 1 kwietnia zostaną one usunięte z naszej biblioteki Steam (chyba że mamy jakiś tytuł wykupiony).

Half-Life Alyx zapełni fabularną lukę

Fabuła Alyx ma zostać umiejscowiona w przerwie pomiędzy Half-Life i Half-Life 2. Tytuł będzie bazować na silniku Source 2. Gracz stawi czoła wyzwaniom liniowej kampanii single-player, w której jako Alyx Vance będziemy walczyć z kosmitami, by uratować ludzkość przed zagładą. Premiera nowej odsłony kultowej serii planowana jest na marzec 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się