GTA VI to gra na setki godzin? Plotka głosi, że w kwietniu drugi trailer

GTA VI - oto cała mapa świata gry? Gracze twierdzą, że ją odnaleźli
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

W sieci pojawiły się plotki sugerujące, że wielkimi krokami nadchodzi drugi trailer GTA VI. Ten miałby ukazać się już niedługo. Poza tym niektórzy twierdzą, że poznali liczbę godzin niezbędną do ukończenia produkcji. Ta wydaje się być ogromna!

GTA VI na prawie 200 godzin?

W internecie regularnie możemy natrafić na kolejne plotki dotyczące nadchodzącej odsłony serii Grand Theft Auto. Tym razem dotyczą one czasu gry, a także możliwej daty premiery nowego, drugiego już trailera produkcji. Okazuje się, że gra może nam zająć naprawdę dużo czasu. Nieoficjalne źródła sugerują, że GTA VI może być grą na 188 godzin — i to bez założenia, że chcielibyśmy odkryć absolutnie wszystkie sekrety. Tych na pewno będzie sporo. Czy jednak taka liczba wydaje się być prawdopodobna? Przypomina to jakąś gigantyczną grę RPG, niekoniecznie zaś gangsterską produkcję akcji.

A co z trailerem? Pierwszy zwiastun pojawił się na początku grudnia, podczas gdy fani już niecierpliwią się na myśl o drugim. Równie niepotwierdzone źródło mówi, że trailer oznaczony numerem 2. miałby pojawić się już w… kwietniu. Oznaczałoby to, że zobaczymy go w ciągu najbliższych tygodni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby okazało się, że są to informacje wyssane z palca.

Co jest pewne? Tyle wiemy

Pewnych jest tak naprawdę niewiele rzeczy. Wiemy, że dwójka bohaterów, czyli Lucia i Jason pojawią się w grze, a ta będzie rozgrywać się w Vice City. Nie zabraknie wyśmiewania popkultury, zjawisk społecznych i charakterystycznego dla serii jechania po bandzie. Pewny jest też debiut na konsola (PS5 oraz Xbox Series X|S), niewiadoma to wydanie pecetowe. Stawiamy, że Rockstar ponownie zafunduje nam port na komputery.

Więcej informacji o GTA VI znajdziecie tutaj.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie