50 Cent oficjalnie zapowiada Vice City, ale fani GTA mogą poczuć się oszukani

GTA VI czy... serial? 50 Cent mówi, o co chodziło z grafiką
Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Jakiś czas temu 50 Cent pochwalił się grafiką z logiem Vice City z wyciętą częścią “Grand Theft Auto”. I nie, nie jest to GTA VI, a coś skrajnie innego.

Niedawno w mediach, a już szczególnie na Reddicie i Twitterze zawrzało. 50 Cent, popularny raper i celebryta, wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie pokazujące grafikę z napisem “Vice City”. I tak, było to dokładnie to samo logo, które znamy z gry GTA: Vice City, co od razu rozgrzało fanów. Dzięki obfitym przeciekom i innym informacjom wiemy, że GTA VI najpewniej ma rozgrywać się właśnie w tej nieco zapomnianej miejscowości ze świata Grand Theft Auto. Potem 50 Cent usunął obrazek, a teraz wyjaśnia, o co tu w ogóle chodziło.

Tak jak myślicie – 50 Cent oficjalnie zapowiada “Vice City”, ale nie to nic wspólnego z serią GTA. Nie mam pojęcia, czemu raper zdecydował się skorzystać z okrojonego loga kultowej gry do promocji swojego nowego serialu, ale ten nie jest adaptacją pozycji Rockstara. Tak naprawdę oprócz tej pomyłki i nazwy, nic nie łączy gry z nowym serialem. No, może oprócz koncepcji fabularnej.

https://twitter.com/50cent/status/1633934441482530816

Raper zaangażowany jest w produkcję nowego serialu oryginalnego o roboczej nazwie “Vice City”. Wraz z nim nad tytułem czuwa również reżyser Johna Wicka Chad Stahelski. Produkcja ma opowiadać historię trójki przyjaciół w Miami w latach 80., którzy zostali “niehonorowo” wyrzuceni z wojska. Następnie postanawiają napadać na banki, aby zarobić tak potrzebne do przeżycia pieniądze. Wiem, wiem – fabuła brzmi trochę jak coś wyjętego z GTA i być może dzieło Rockstara jest nawet inspiracją, ale na tym podobieństwa się kończą. No to ten… czekamy na ruch Rockstara!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie