Odkryto tajemnicę poszukiwaną od premiery GTA V!

Misja specjalna.

Po premierze GTA V zauważono tajemnicze ryciny blisko góry Mt. Chiliad, a przez kolejne lata Rockstar dolewał oliwy do ognia, dając graczom nowe tropy w ramach licznych aktualizacji. Społeczność analizowała, szukała i snuła teorie odnośnie całej sprawy, a teraz nastąpił w niej istny przełom.

Po zaaplikowaniu do GTA Online dodatku Dozbrojenie, grupie rozpracowującej zagadkę udało się uruchomić specjalną misję w GTA Online, która doprowadziła do spotkania z obcą cywilizacją. Podczas zadania należy ukraść jajo kosmitów i przetransportować je do własnego bunkra. Oczywiście na drodze gracza stają zielone ludziki, lecz bardzo łatwo się ich pozbyć. Co ciekawe, nie wiadomo jeszcze, jak podczas gry uruchomić misję ze statkiem obcych. Na razie udało się to zrobić po modyfikacji kodu gry, co wymagało niemałych umiejętności.

Powstaje oczywiście pytanie – czy to wszystko? Lider grupy odpowiedzialnej za znalezisko ma nadzieję, że owa misja to dopiero początek czegoś wielkiego i oby miał rację. Atak obcych na Ziemię byłby czymś niesamowitym! Szkoda tylko, że wszystko to w ramach GTA Online, a nie fabularnego dodatku do GTA V.

Możliwe jednak, że zagadka została rozwiązana i na tym koniec. Odpalajcie poniższy materiał, przewijając najlepiej od razu na 5:30.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: