Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA V – Rockstar ma zachętę, by zrobić napad w sieciowym trybie gry

Napady w GTA Online świetnie się swego czasu przyjęły i szkoda, że Rockstar nie daje nam nowych misji z włamaniami do banków. Kto chciałby jednak powtórzyć starsze napady, ma ku temu doskonały argument. Załączajcie zatem GTA V, ponieważ gra się toczy o dużą, podwójną stawkę.

Rockstar tym razem trochę skromniej – nie mamy nowych pojazdów, ani trybów adwersarza. Deweloper kusi tym razem, by odpalić sieciowy tryb GTA V, w inny sposób – podwójnymi GTA$ i RP za wybrane misje z napadami i inne akcje. Do tego mamy kolejny mały motyw z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej i porcję zniżek.

GTA V – to jest napad! Za podwójną kasę

Do 18 czerwca Ty i Twoja zaufana ekipa napadowych taktyków możecie zgarniać podwójne GTA$ i RP za akcje:

AKCJA WE FLEECA

Lester nie próżnuje i nieustannie przygotowuje dochodowe napady. Czas skorzystać z jego propozycji i dowieść swoich możliwości. Celem jest skrytka depozytowa w niepozornym oddziale banku Fleeca przy Western Highway, a zawarte w niej obligacje warte są ryzyka. Sprawdźcie teren, udajcie się do Małego Seulu po pojazd do ucieczki, a następnie dostańcie się do skarbca i zwiejcie w jednym kawałku. Posadźcie za kółkiem opancerzonej Kurumy utalentowanego kierowcę; pilnujcie, żeby obsługa wiertła zachowała zimną krew i zhakowała zabezpieczenia; i wprawnymi rękoma otwórzcie skrytkę depozytową.

UCIECZKA Z WIĘZIENIA

Agent 14 ma dla Waszej załogi zlecenie: wydostać ważnego osadzonego z zakładu karnego Bolingbroke. Standardowy tryb działania – potrzebny będzie autobus więzienny, przemytniczy samolot Vagosów, harmonogram transportów z posterunku policji i ciężkie uzbrojenie na dokładkę. Żeby wszystko poszło jak po maśle, najmijcie do załogi ekspertów od pilotażu i materiałów wybuchowych. Na szczęście profesor Rashkovsky dobrze płaci.

WYCIEK DANYCH (TYLKO FINAŁ)

Gdy wrodzy agenci atakują tajną placówkę IAA, Wasza ekipa musi się szybko zebrać i przebić do bazy, aby zapobiec katastrofie na skalę międzynarodową. Stawicie czoła prawdziwej armii najemników Merryweather, więc przygotujcie ciężkie uzbrojenie i grube pancerze. Odeprzyjcie inwazję, uratujcie sytuację i zgarnijcie okrągłą sumkę.

MISJE OD KONTAKTU: SIMEON

Wasz stary druh i działający zupełnie legalnie biznesmen, pan Yetarian, podwyższa w tym tygodniu stawkę wszystkim utalentowanym złodziejom samochodów. Zakaszcie rękawy i do 18 czerwca zgarniajcie podwójne premie GTA$ i RP za wszystkie misje od Simeona.

GTA V – co z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej?

Aby uczcić rozpoczęcie Mistrzostw Świata, do 18 czerwca wszystkie flagi narodowe na jachtach i spadochronach będą tańsze o 50%.

Promocje, zniżki, czyli jak zaoszczędzić kasę w GTA Online

 • Bazy – zniżka 40%
 • Hangary – zniżka 50%
 • Biura prezesa – zniżka 50%
 • Kuloodporne hełmy – zniżka 50%
 • Uliczne, lekkie i ciężkie stroje bojowe na napady – zniżka 50%
 • Cheval Taipan – zniżka 30%
 • Overflod Autarch – zniżka 30%
 • Imponte Deluxo – zniżka 25% (cena promocyjna i standardowa)
 • Karin Kuruma – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)
 • Karin Kuruma (opancerzony) – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)
 • Lampadati Casco – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)
 • Więzienny autobus Vapid – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%