GTA V na PC do pobrania tydzień przed premierą

Szykujcie 65 GB wolnego miejsca na dysku twardym, bo tyle gra powinna zająć po zainstalowaniu.

Premiera GTA V na PC już 14 kwietnia. Ostatnie dni przyniosły nam trailer tytułu w płynności 60 klatek na sekundę (zobaczcie tutaj) oraz zwiastun sieciowego GTA Online w wersji pecetowej (do przypomnienia tutaj).


Filmiki na pewno robią wrażenie, lecz najważniejsze dla osób czekających na komputerowe wydanie GTA V jest niewątpliwie to, kiedy gra wyląduje w końcu na naszych dyskach twardych.

Jeden z niecierpliwych zapytał na stronie Rockstar, czy w przypadku GTA V na PC możliwy będzie pre-loading. To dobre rozwiązanie dla osób, które składają zamówienia przedpremierowe na cyfrową edycję gry.

Jaka jest odpowiedź? – Tak. Pre-load zostanie udostępniony poprzez Rockstar Warehouse oraz Steam od 7 kwietnia – tłumaczy deweloper (PrtSc na końcu newsa).

Dodano, że wkrótce poznamy więcej szczegółów w tej kwestii, a osoby, które zamówiły przedpremierowo cyfrowe wydanie GTA V u innych sprzedawców (czyli nie na Rockstar Warehouse lub Steam), powinny skontaktować się ze sklepami w celu uzyskania informacji dotyczących pre-load.

Przypominamy, że zgodnie z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi GTA V, tytuł potrzebuje 65 GB wolnego miejsca na HDD. Kto skorzysta z możliwości pobrania przed premierą?

GTA-V-PC-pre-load

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

242 Shares
Share242
+1
Tweet