Mody do GTA V potrafią zaskoczyć. Ten na pewno

Trudno się było spodziewać modyfikacji tego rodzaju, a jednak – mody do GTA V ciągle mogą wzbudzić emocje. GTA V dostaje świetną zawartość.

Mody do GTA V to temat szeroki. Jeden z utalentowanych moderów JulioNIB, przygotował interesujący mod do GTA V, który wprowadza do gry od Rockstar Son Goku z serii Dragon Ball. Wcześniej JulioNIB stworzył mody do GTA V wprowadzające inne znane postacie jak Hulk, Ghost Rider i Iron Mana i jak widać, dalej idzie za ciosem. Czym wyróżnia się modyfikacja?

Moder daje graczom możliwość zagrania Son Goku w GTA V i przeistoczenia go w SSJ, SSJ2, SSJ3 oraz SSJ4. Transformacje te dają Son Goku ogromne moce. Może uderzać z niebywałą siłą, rzucać ciężarówkami albo łapać helikoptery. Son Goku potrafi też latać i korzystać z mocy znanych z anime.

Mody do GTA V – ten z Son Goku zaskakuje

Niestety mod do GTA V wprowadzający postać z Dragon Ball ma trochę wad i błędów. Postać nie porusza się zbyt naturalnie, zdarzają się też przycięcia animacji i inne drobne błędy. Nadal jednak jest to mod, który dostarcza sporo dobrej zabawy.

Jeśli jesteście zainteresowani to mod do GTA V z Son Goku znajdziecie w tym miejscu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.